JAVEL BOX

JAVEL BOX

To klasyczne plastikowe opakowanie na płyty, uznawane na całym świecie. Składa się ono z 3 części – dwóch części pudełka i tacki na CD, która dobrze przytrzymuje płytę. Pudełko jest przystosowane do umieszczenia okładki (booklet) z przodu opakowania oraz wkładki (inaly) z tyłu. Posiada miejsce na książeczkę – nawet do 20 stron – na ramieniu opakowania. Javel box dostępne są w wersji z bezbarwną lub czarną tacką pod płytę. Są wykonane z materiału wysokiej jakości, który zabezpiecza nośnik przed zabrudzeniem, zarysowaniami i czynnikami atmosferycznymi. Wszystkie opakowania plastikowe mogą być dodatkowo zabezpieczone folią termokurczliwą.

Tego typu opakowania najczęściej możemy zobaczyć na półkach sklepów muzycznych. Dzięki możliwości umieszczenia rozbudowanej poligrafii dają szansę na pełne zaprezentowanie się artysty, umieszczenie zdjęć, tekstów piosenek itp.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl