LETTERPRESS

LETTERPRESS

Posługujemy sie jedną z najstarszych technik druku- typografią (letterpress). Ta metoda druku w USA i Europie zachodniej przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Druki letterpress na szlachetnym, bawełnianym papierze są jednym z najbardziej eleganckich i luksusowych produktów w świecie.

Typografia pozwala na uzyskanie efektu trójwymiarowości druku dzięki odciśnięciu matrycy na odpowiednio pulchnym, niepowlekanym papierze. Do druku opakowań muzycznych szczególnie polecamy tłoczenia na szarym, ekologicznym papierze. Farby, których używamy są przyjazne dla środowiska, dlatego też druki wykonane tymi farbami spełniają wszelkie wymagania w systemie Eco Friendly.

Pracujemy na maszynach z XIX wieku, ręcznie mieszamy farby i drukujemy na papierach najwyższej jakości. Staramy się łączyć drukarską perfekcję z elegancją formy.

Realizujemy wyjątkowe projekty według indywidualnych oczekiwań. To opakowanie decyduje czy ktoś posłucha Twojej płyty, czy też zainteresuje się inną. Dlatego dokładamy starań, aby każda wyprodukowana u Nas płyta była niepowtarzalna i jak najbardziej zbliżona swym charakterem do muzyki jaką zawiera.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną skontaktuj się z nami telefonicznie lub opisz swój projekt używając formularza na stronie kontakt.

Jeśli chcesz wydać płytę w standardowym opakowaniu, zapraszamy na stronę 24cd.pl